Vaše tělesná kondice není taková, jakou byste si představovali, ale zároveň si už nevíte rady s tím, jak ji zlepšit? Toužíte být silnější a mít lepší výdrž anebo naopak potřebujete ze zdravotních důvodů zhubnout? V takovém případě si nenechte ujít nejnovější vynález, který vám pomůže zlepšit životní styl.

Plno lidí se v dnešním uspěchaném světě a době, kdy zdraví lámou fastfoody typu McDonald´s, potýká s nadváhou anebo dokonce obezitou. Jiní třeba s přebytečným podkožním tukem problémy nemají, ale naopak je trápí třeba podváha a nedostatek svalové hmoty. Další třeba mohou mít problémy s kardiovaskulárním systémem, cukrovkou, stresem anebo zkrátka moc dobře nezvládají fyzickou zátěž a pohyb je pro ně spíše nepříjemnou nutností než něčím přirozeným anebo dokonce zábavou. Pokud jste někde mezi těmito problémy našli ten svůj, víme, co vám může pomoci.

Řešením je Healbe Gobe

Jedná se o fitness náramek, který funguje na podobné bázi jako dnes již proslulé chytré hodinky, nehledě na to, že je daleko praktičtější a nabízí více funkcí, které využije zejména člověk, který potřebuje pravidelný režim a zdravější životní styl. Chytrý náramek Gobe velice snadno propojíte se smartphonem, který jeho možnosti rozvine ještě o několik levelů výše. S jeho pomocí totiž budete moci bezproblémově sledovat reakce a chod vlastního těla, což se hodí zejména v takových případech, kdy je potřeba zhubnout anebo naopak nabrat.

Pravděpodobně největší a také nejojedinělejší výhodou tohoto vynálezu je, že bude fungovat jako jakýsi osobní správce kalorii ve vašem těle, jelikož bude stále hlídat jejich příjem, ale také spotřebu a při pohybu dokonce i jejich spalování. Počítání kalorií provádí jednoduchým způsobem přes kůži člověka, díky čemuž ale dokáže zjistit ještě daleko více. Právě díky němu pochopíte, co vaše tělo vlastně potřebuje a naučíte se porozumět jeho řeči a potřebám. Fitness náramek díky kontaktu s kůží dokáže zjistit i aktuální tepovou frekvenci, kvalitu spánku anebo množství stresu způsobené napětím v těle.  Pomocí pokožky vás také navíc dokáže snadným způsobem upozornit na úroveň hydratace a k tomu všemu navíc dokáže i perfektně sledovat vaši tělesnou aktivitu a nabízí možnost krokoměru.

Jak se k nám Healbe Gobe dostal?

V českých vodách je tento produkt poměrně neznámou záležitostí, jelikož se jedná o poměrně mladou vychytávku. Specialisté všeho druhu v čele s analytiky, doktory, psychology atd. tento přístroj vyvinuli v Rusku, kde slavil plno úspěchů stejně jako v USA. K nám dorazil teprve nedávno a byl představen společností, která se snaží využít svět moderních technologií k tomu, aby dokázala více přiblížit a ideálně i pomoci přilepšit zdravotní stav jedince.

Pravděpodobně nejoblíbenější funkce fitness náramku bude kalkulačka kalorií, díky které si již nebudete muset každý kilojoule sčítat sami, což vás nemusí namotivovat jen k hubnutí, ale třeba i zdravějšímu stravování se a k většímu množství pohybu, které není vhodné jen pro shazování přebytečných kil, ale i pro celkový organismus a posílení imunity jedince.