obezin after diet = po dietě. Je to doplněk stravy ve formě tobolek a užívá se za účelem stimulace omezení příjmu kalorií a zabránění JO JO efektu

Je to doplněk stravy ve formě tobolek, je vyrobený na přírodní bázi, není však vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Obezin after diet obsahuje:

Malinový keton.

Vědci zjistili, že maliny jsou velmi výrazným spalovačem tuků. Podařilo se jim extrahovat malinový keton, který se v koncentrovanější formě stal základem pro výrobu Obezinu.

Resveratrol

je to sloučenina, obsažená především ve víně Bordeaux. Je též nazývaná jako elixír mládí. Je to významný antioxidant, antifungicid (zabraňuje výskytu plísní), napomáhá při metabolismu tuků, zrychluje metabolismus, má antibakteriální účinky a snižuje obsah cholesterolu v krvi. 

To jsou také hlavní důvody, proč Francouzi, kteří jsou známí konzumenti červeného Boredeaux, trpí ze všech Evropanů nejméně obezitou a kardiovaskulárními nemocemi, ačkoliv jejich strava je kaloricky nejbohatší.

Extrakt ze zelené kávy:

obsahuje kyselinu chlorogenovou CGA, zaměřuje se na štěpení sacharidů. Reguluje a stabilizuje hladinu krevního cukru. Příznivě ovlivňuje hladinu glukózy v krvi, omezuje pocity hladu a chuti na sladké. Neobsahuje kofein.

Garcinia cambogia extrakt

extrakt ze slupek garcinie obsahuje velké množství kyseliny hydroxycitronové (HCA). HCA příznivě ovlivňuje metabolismus tuků a cukrů v těle. Má pozitivní vliv na přeměnu sacharidů ve stravě na zásobní glykogen a glukózu, jejíž zvýšená koncentrace vyvolá pocit nasycení už při požití malé porce jídla.

Chrom:

je to esenciální stopový prvek, jenž stabilizuje hladinu cukru v krvi.

Doporučené užívání je 3x denně jedna tableta 20 minut před jídlem zapít 2 dl vody. 

Nepřekračovat toto dávkování a nepoužívat jako náhradu stravy.