Získávat vždy správné množství pokrmů podle tabulkově požadované nutriční hodnoty je velmi obtížné, v normální domácnosti  nemožné. Krabičková dieta takové řešení nabízí...

Důležitým základem každé a především redukční diety je pevná vůle a kromě dostatku pohybu i správná dietní strava obsahující vyvážené dávky všech živin.

krabičková dieta

 obsahuje nutričně i kaloricky vyvážené jídlo s optimálním množstvím bílkovin, sacharidů a tuků, které jsou rozloženy do pěti porcí na každý den, aby hubnutí bylo co nejefektivnější. Důraz je kladen zejména na kvalitu, a proto musí krabičkovou dietu připravovat nutriční a výživoví specialisté, kteří sestavují jídelníček tak, abychom hubli zejména tuk, nikoli svalovou hmotu a přitom netrpěli hlady.

Hubnutí formou krabičkové diety se od ostatních liší tím faktem, že celou krabičku, s již  hotovým dietním pokrmem, dostáváme až domů již kompletně připravenou ke konzumaci a to každý den 5x týdně 

Výhody krabičkové diety:

  • Správná skladba jídla, o kterou se starají skuteční profesionálové. Ta se skládá z 5 jídel na     celý den, od snídaně až po večeři. (můžeme si však vybrat třeba jen jedno jídlo)
  • Během celého procesu jste pod odborným dohledem. 
  • Nemusíte vařit, nakupovat, přemýšlet co k jídlu, hlídat kalorie!!!! 
  • Pokud nechodíte do kuchyně a nedojídáte se, neuždibujete, zhubnutí je zaručené!!!
  • !!!oproti jiným dietám nepřináší zdravotní rizika!!!

 

Nevýhody krabičkové diety:

  • Kupujeme tak trochu zajíce v pytli - kuchařům pod pokličku nevidíme
  • Jídlo je přiváženo jednou denně, tudíž se pozdější jídla musí přihřívat
  • tento způsob stravování je dosti drahý, ale máme možnost si vytvářet jídelníček podle receptů, vytvořených právě pro krabičkové diety.

Vzhledem k tomu, že žijeme v Česku, doporučujeme si napřed firmu, kterou si vyberete, prověřit, vyhledat reference a pro začátek zakoupit na zkoušku jídla jen na pár dní.

Rada na závěr: Během dodržování krabičkové diety si vyprázdněte ledničku a spíž (nikoliv do vlastního žaludku :-)) a do kuchyně choďte jen za účelem ohřátí jídla z krabičky. pokud ostatní členové domácnosti krabičkovou dietu s vámi nesdílí, je to obtížnější, aspoň si tedy zakažte přístup do kuchyně, případně si ji zamkněte a klíč dejte někomu z rodiny.