Vaše tělesná kondice není taková, jakou byste si představovali, ale zároveň si už nevíte rady s tím, jak ji zlepšit? Toužíte být silnější a mít lepší výdrž anebo naopak potřebujete ze zdravotních důvodů zhubnout? V takovém případě si nenechte ujít nejnovější vynález, který vám pomůže zlepšit životní styl.

Proč je hubnutí s Tradiční čínskou medicínou účinnější?

Na to není jednoduchá odpověď, ale hlavním principem je  (což je pro většinu lidí překvapením) dostatek energie ve stravě. Ano, to je zásadní rozdíl mezi filosofií „západní“ a tradiční čínské medicíny.

Zelená káva je fenomén, který se v podvědomí lidí dostává stále více do popředí. Je skutečně pravdou, že zelená káva pomáhá hubnout, anebo se jedná o fámy?

Dnes 21-letý mladík byl od malička trochu při těle. Svou nadváhu si začal především kvůli poznámkám spolužáků uvědomovat někdy v páté či šesté třídě. Občas přišel s pláčem domů, ostatních se trochu stranil. 

Nadváha je spojená nejen s nepříjemnými pocity, ztrátou sebevědomí, ale postupem času se nabalujícími zdravotními potížemi, které mohou omezovat každodenní život. Naučte se pár základních zásad zdravého stravování.

dietaJen na tomto webu je popsáno více než 20 diet a to je jen špička ledovce. Kterou z nich si však vybrat, která je vhodná právě pro Vás? 

Nenápadná rostlinka zvaná kustovnice čínská neboli Goji je klenotem čínské medicíny! Po staletí využívaná jako všelék, je nyní lehce dosputná i u nás. A to je skvělá zpráva!

tradiční čínská medicína (TČM) je nejstarším léčebným systémem, ověřený tisíciletími a největším počtem pacientů v dějinách. Poskytuje ucelený pohled na zdravotní stav a to na základě detailního poznání pacienta.