Alergie se může projevovat množstvím příznaků. Jedním z nich je nepříjemná senná rýma a s ní spojený zánět spojivek...

Impotence je strašák většiny mužů. A bohužel také většiny z nich se to týká. Pokud se problémy s potencí neřeší zavčasu, může skutečně dojít až k impotenci, která je mnohdy neléčitelná. Jenže, co teď?

Ženy si ve svém životě procházejí mnoha různými obdobími, které mohou výrazně ovlivnit jejich sexuální libido. A to především z důvodu hormonálních změn. Pojďme se nyní podívat na to, jak to udělat, aby naše sexuální choutky byly, co dřív.

Alergie na pyly je nepříjemná záležitost, která trápí mnoho z nás, jak děti, tak dospělé. Jedná se o jeden z nejběžnějších druhů alergií, které o sobě nejraději dávají znát na jaře a v létě. Co s tím?

Věděli jste o tom, že masáž hlavy není jen navýsost příjemná, ale také blahodárná a maximálně uvolňující? Pokud máte zkušenosti pouze s klasickou masáží zad, rozhodně byste měli vyzkoušet také masáž hlavy!

Bolesti hlavy dokážou pěkně zkomplikovat život. Mohou být příznakem mnoha problémů, od dehydratace po vážné zdravotní potíže anebo celkově špatný imunitní stav.

Dráždivý kašel občas potrápí snad každého z nás. Nejčastěji je důsledkem nachlazení, alergie nebo virového onemocnění. Jak se dá dráždivý kašel utlumit?

Říká se, že kam nechodí slunce, chodí lékař. Naneštěstí to ale neplatí vždy a naopak mohou nastat situace, kdy vás sluníčko dožene ke dveřím ordinace lékaře. Sluníčko léčí, ale mnohdy může opravdu i ublížit. Své by o tom mohli vyprávět lidé trpící alergií na slunce.